11 відгуків
Нано-удобрения "5 Еlement"
+380 показати номер
+380 показати номер
+380 показати номер

Про нас

Офіційний дистриб'ютор ТОВ "НВП "5 Елемент"
Наша місія: Екологізація аграрного виробництва, розвиток біологічного землеробства
Впроваджуємо знання в кожен паросток на полі.
Наша компанія працює на оптимізацію життєзабезпечення рослини за рахунок активізації внутрішніх і зовнішніх мікробіологічних процесів, що впливають на життя рослини. Ми маємо видатні результати в таких напрямках як:
поліпшення росту і якості рослин;
збільшення протистояння посухи;
поліпшення фізико-механічного стану ґрунту (розущільнення, оптимізація кислотності (рН) ґрунту в бік поліпшення);
поліпшення якості дренажу грунту (водопроникність);
поліпшення газообміну в ґрунті;
оздоровлення грунту (фітосанітарний стан);
придушення інфекцій у коренях та листках рослин;
полегшення переносимості захворювань у рослин;
збільшення врожаю основних сільськогосподарських культур від 10 до 50%.
Все, що ми робимо, ми робимо з любов'ю!
Напрямок нашої роботи:
розробка і виробництво екологічно чистих мікродобрив для сільськогосподарських культур, відновлення родючості ґрунтів, підвищення врожаю, поліпшення його якості (класність, сортність, смакові якості);
виробництво препаратів підвищують ефективність галузей АПК;
вирощування і переробка продукції рослинництва.
5-element – виробництво мікродобрив, з турботою про Землю!
Застосування мікродобрива мінерального гранульованого «5 ELEMENT» кардинально змінює класичні методи землеробства. Це інноваційний продукт, спрямований на збільшення продуктивності рослин і ґрунту без перенасичення їх добривами, з використанням природної енергії, закладеної в рослині і грунту (без втручання в геном) і без зайвих витрат людських ресурсів.
Принцип дії мікродобрива:
Корінь рослини схожий на провід, зверху у нього кора (ізоляційна оболонка), а всередині роль мідної жили грають симбіотичні гриби. Саме вони отримують з грунту всі необхідні речовини і мінерали, а оболонка (кора) працює як насос. Гриби-ендофіти постійно перебувають у контакті з рослиною як всередині кореня, так і в самому насіння. Гриби-ендофіти живуть в корені в симбіозі з рослинами і добре розвинений гриб-эндофит дає рослині до 90% всіх фізіологічно активних речовин, регуляторів росту рослин і стимулює виробляти рослиною фитоалексины (ФАК), які дозволяють розкрити весь потенціал власної імунної системи.
Обробляючи насіння мікродобривами "5 Element", ми стимулюємо розвиток грибів-ендофітів, які знаходяться всередині насінини. Як тільки насіння потрапляють в грунт, гриби-ендофіти починають потужно розвиватися, змушуючи насіння проводити сильну кореневу систему, яка в свою чергу дає розкішну листову поверхню. Листя ж, як відомо, виконують функцію фотосинтезу і виділяють вниз до кореня різні цукру і ліпіди (жири). За рахунок цього гриби-ендофіти залучають у процес різні экзобактерии і особливо важливі ризосферные экзобактерии, які руйнують трудноусваиваемые з'єднання знаходяться в грунті, переводячи їх у легкодоступні. Завдяки цьому процесу, мікродобриво "5 Element" відроджує родючість землі, робить позитивний вплив на санацію грунту, збільшує вміст гумусу в ґрунті на 0,14% (за три роки постійного застосування), збільшує врожайність від 15% до 50%.
При обробці насіння препаратом "5 Element" рослини вже на перших етапах органогенезу формують потужну кореневу систему, характеризуються прискореним розвитком у період вегетації, дозволяють отримати ранню продукцію.
Наш продукт діє як необхідний 5 ЕЛЕМЕНТ у системі:
І ще це п'ять показників поліпшення від застосування:
Кількісний приріст врожаю;
Поліпшення якісних показників вирощеної продукції (спостерігається підвищення класності зерна, наприклад, пшениця озима за рахунок збільшення білка (клейковини) в зерні досягла переходу від фуражної у 3 клас. При вирощуванні технічних культур (соняшник, льон, рапс і ін) зафіксовано підвищення до 10% олійності насіння. У плодових і ягідних культур (цукровий очерет, полуниця, виноград і т. д.) - спостерігається підвищення вмісту цукрів (фруктози, глюкози, сахарози) у плодах;
Підвищення імунітету рослин - відзначено активний опір хворобам і патогенних мікроорганізмів, спостерігалося придушення інфекцій у коренях та листках рослин, рослини в меншій мірі страждали від негативного впливу екзогенних патогенів. При цьому з'являється можливість зменшення витрат на захист рослин (обробку фунгіцидами);
Посухо - та морозостійкість - посилення біологічно і генетично обумовлених властивостей рослин, здатності протидіяти катаклізмів погодних умов - морозів, високих температур і низької вологості повітря, дефіциту атмосферних опадів, суховіїв, а також з меншими втратами переносити наслідки негативного впливу погодних факторів;
Поліпшення фізико-механічного стану ґрунту (розущільнення, оптимізація кислотності (рН) грунту); оздоровлення грунту (фітосанітарний стан); утворення і накопичення біогумусу - за три роки до 0,14% дозволяє в перший же рік після обробки насіння знизити на 20% норми внесення традиційних мінеральних добрив (NPK) - селітри, нітроамофоски, карбаміду.
Мікродобриво "5 Element" забезпечує високий рівень ефективності за рахунок значного посилення інтенсивності росту і розвитку кореневої системи і надземної маси рослин, активізації внутрішніх і зовнішніх мікробіологічних і фізіологічних процесів, що впливають на продуктивність та якісні показники врожаю. Мікродобрива сприяють гармонізації процесів розвитку рослин, в результаті чого вони підвищують схожість насіння, відбувається розвиток потужної кореневої системи у рослин ростові процеси посилюються, зростає здатність до додаткового кущіння у злаків (налічували до 26 продуктивних стебел у озимої пшениці, до 17 - у ярого ячменю). Також відмічено потовщення стебла, формування більшої площі листкової поверхні, закладка більшої кількості генеративних органів (наприклад, бобів в сої).
Застосування нано-добрив "5 Element" виконує землеудобрітельние функції, що рівносильно внесення 40-60% азотних, фосфорних добрив, а також дає стовідсотковий ефект стартового добрива. При цьому знижується вміст нітратів у плодах, збільшується збереження продукції, покращується її якість. Відбувається санація ґрунтів при беззмінному вирощуванні культур на одному місці, збільшується тривалість плодоношення культур і з'являється можливість отримання ранньої продукції. Слід підкреслити, що при застосуванні розробленої компанією "5 Element" биологизированной технології вирощування сільськогосподарських культур знижується хімічна навантаження на грунт без зниження врожайності, підвищується мікробне різноманіття (пролонговану оздоровлення грунтової микробиотики), розкривається генетичний потенціал власної імунної системи рослини, посилюється опірність шкідників і конкурентоспроможність по відношенню до бур'янів.
Принцип дії мікродобрив "5 Element"
Робота препарату "5 Element" на прикладі проростання насіння пшениці
Як відбувається обробка насіння мікродобривами "5 Element"

Контактна інформація компанії Нано-удобрения "5 Еlement"

Нано-удобрения "5 Еlement"
Дистриб'ютор / Реселер
УкраїнаКиївул. Антоновича 43/45, офис 316
5 Element11-50 осіб
2018
ISO 9000/9001/9004/19011: 2000
ISO 14000/14001
Інші