Корзина
12 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+38 (068) 388 43 05
+38 (073) 700 75 75
+38 (097) 536 52 24
Нано-удобрения "5 Еlement"
Корзина

Кто приготовился к бою, тот наполовину его выиграл

Кто приготовился к бою, тот наполовину его выиграл

«Кто приготовился к бою, тот его наполовину выиграл»

Мигель де Сервантес.

Підвищити врожайність і скоротити витрати!

Серед зернових культур найбільш популярною є ОЗИМА ПШЕНИЦЯ.

Ця культура є дуже чутливою до внесення добрив та стимуляторів росту. Якість і кількість зерна, що можна отримати при вирощуванні озимої пшениці залежить від якості посівного матеріалу, та препаратів, яким обробляється посівмат, а також якості препаратів, що вносяться протягом вегетації рослин.

Адже, якщо не буде достатньо поживних речовин, не буде стимуляції, то і не вийде отримати гарний врожай. Допоможе в цьому наш препарат – водорозчинний Нано-стимулятор росту рослин «5 Елемент».

Обробку насіння озимої пшениці потрібно проводити в пропорції:

1 літр концентрованого розчину (доза- 25 г /л) стимулятору росту рослин «5 елемент» додають в 10-12 літрів суміші при протруюванні 1 тони насіння. Навіть без внесення NPK добрив при сівбі, одразу після обробки Нано стимулятором росту «5 елемент» насіння озимої пшениці характеризується потужним стартовим ростом, сходи швидко формують добре розвинену, об’ємну кореневу систему, на 1,5 - 2,5 рази більшу, порівняно з необробленими рослинами, завдяки абсолютно природнім процесам активізації внутрішніх і зовнішніх мікробіологічних та фізіологічних процесів. Вегетативна маса наростає краще, і рослина може легше переносити несприятливі погодні умови (приморозки і коливання температур, нестачу вологи в ґрунті).

Пшениця добре розкущується перед зимою та має темно- зелений колір, не боїться морозів.

Під впливом препарату «5 елемент» зміцнюється імунітет рослини.

Перше підживлення проводиться ранньою весною після відновлення вегетації рослин, з першою хімпрополкою.

Досить вмісту однієї упаковки (25 г)- 1 літр концентрованого розчину на 200 літрів бакової суміші для обробки листкової поверхні рослин, з розрахунку на 1 га.

Вона спрямована на розвиток стебла та сприяє більшій кількості продуктивних стебел. Ця обробка вкрай важлива- саме в цій фазі на думку вчених закладається майбутній врожай.

Друге підживлення називається продуктивним, з не меншим впливом на рівень врожаю.

Цього разу препарат «5 елемент» потрібно вносити на початку виходу рослин у трубку з розрахунку 1 літр концентрату на 200 л бакової суміші/га

Крім сприятливого впливу на врожай, продуктивне підживлення піде на користь рослинам по якісним показникам- не менше 3 клас.

Це підживлення підвищить кінцевий врожай на 5 – 10%.

При достатній та своєчасній вологі - результат порівняно з контролем може досягнути до 17-20%.

В абсолютних цифрах -1 тонна і більше пшениці 2-3 класу.

Застосовуйте сучасні інновації, використовуйте перевірені технології, а спеціалісти нашої компанії вам в цьому допоможуть. Ви гарантовано отримаєте бажаний прибуток і якісний врожай озимих!

Предыдущие статьи