Корзина
12 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+38 (068) 388 43 05
+38 (073) 700 75 75
+38 (097) 536 52 24
Нано-удобрения "5 Еlement"
Корзина

"5 Element"

"5 Element"

Водорозчинний нано стимулятор росту «5 елемент» - препарат широкого комплексного спектру дії. Він значно підвищує імунітет рослин, одночасно сприяє покращенню мінерального живлення рослин. Поліпшуючи фізіологічний стан рослин цей препарат стимулює ріст та розвиток, підвищує урожайність та якість, а також підвищує стійкість рослин до несприятливих умов навколишнього середовища, тобто підвищує водозатримну здатність тканин листків.

Ефективність позакореневих обробок нано препаратом «5 елемент» залежить як від строків, так і від кількості обробок. Обприскування кущів розчином препарату значно стимулюють ріст пагонів і розвиток листкової поверхні кущів. Збільшення маси грон відмічене у всіх дослідних сортів по всім варіантам, особливо у столових сортів. Маса грон підвищувалась як за рахунок збільшення маси та об'єму ягід в гроні, так і за рахунок збільшення кількості ягід в гронах. Також, шкірка ягід у столових сортів стає більш міцною, сила на роздавлювання їх підвищується, а це дуже важливо для столових сортів винограду, як для транспортування так і для споживання. Кондиції соку ягід також після обробок змінюються в кращу сторону. Цукристість соку у дослідних варіантах дещо вище, ніж на контролі, особливо при двох - та чотирикратних обробках у технічних сортів. Дегустація виноматеріалів, зроблених з винограду з дослідних ділянок, оброблених нано препаратом «5 елемент», показали більш високу якість цих зразків, по відношенню до контрольних (більш інтенсивний сортовий аромат, смак, екстрактивність).

Висновки: таким чином, використання нано стимулятору росту «5 елемент»» у виноградарстві створює сприятливі умови для розвитку рослин на тому чи іншому технологічному етапі їх розвитку, стимулює процеси росту та розвитку вегетативної та генеративної маси рослин, підвищує фізіологічну активність тканин і їх стійкість до несприятливих факторів довкілля.

Рекомендовано:

На вегетуючих виноградниках проводити позакореневе обприскування розчином препарату «5 елемент» в строки: до + після цвітіння для сортів ранніх строків дозрівання; для середньо- і пізньостиглих сортів необхідно додаткове обприскування, коли грони сформовані та на початку їх дозрівання.

Предыдущие статьи