11 отзывов
Нано-удобрения "5 Еlement"
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер

Рынок зелени в Украине: перспективы и как добиться большего

Рынок зелени в Украине: перспективы и как добиться большего

За прогнозами Pro-Consulting 2018 року, в найближчим часом ринок зелені та салатів в Україні може зрости в п’ять разів. На сьогоднішній день в країні потребу в зелені та салаті на протязі всього року вітчизняні виробники покривають лише на 15%, решту Україна поки що імпортує. Втішають прогнози експертів, які прогнозують зростання ринку цілорічного вирощування зелені в Україні в найближчі 5 років, за об’ємом - в 3-5 разів.

Достатньо високий рівень рентабельності (за деякими підрахунками – 65%, а в деяких випадках ще вище), від вирощування зелені на продаж, приваблює багатьох при виборі майбутнього виду діяльності. Крім того цей вид бізнесу зарекомендував себе, як вигідний та стабільний захід. До того ж потреба на такий вид продукції завжди висока.

Вирощування зелені не є особливо важким процесом, та не потребує значних професійних знань та навичок. Проте, щоб отримати максимальний результат, потрібно докласти певних зусиль.

В більшості при вирощуванні зелені відразу ж постає питання, а потрібно вносити добрива і які? В першу чергу, слід пам’ятати, що кріп та петрушка – рослини, які досить добре поглинають із грунту як поживні, так і шкідливі речовини, котрі можуть погіршити стан здоров’я людини. Тому добрива, якими підкормлюють цю зелень, не повинні містити небезпечних домішок. Бажано, щоб це були саме органічні добрива. Зелень підкормлювати потрібно дуже акуратно, так як вона має властивість накопичувати нітрати.

На українському ринку органічних добрив достатньо великий вибір, як вітчизняних виробників, так і іноземних. Та кому ж віддати перевагу? Як кажуть, «господар – пан», і вибір звісно за Вами, та чи багато виробників, будучи дійсно органічними вендорами, можуть гарантувати високий стабіль-ний результат і будуть надійними помічниками для Вас в вирощуванні таких культур як «Зелень»? Компанія з виробництва нано-добрив «5 Елемент», сміливо може взяти на себе відповідальність за отримання максимального результату при вирощуванні Зелені у вигляді максимального прибутку, та гарантує відповідність своєї продукції світовим нормам органічних добрив, що підтверджено сертифікатами Ecocert та Organic Standart.

«5 Елемент» допомагає вирішити одну з головних проблем кріп та петрушки – проблему схожості насіння, % непророщеного посівного матеріалу зводиться до мінімуму. Для Зелені особливого значення має прискорення процесу проростання, із цим питання «5 Елемент» справляється як найкраще.

Усім відомо, що кріп та петрушка потребують достатньої кількості вологи в процесі вегетації, зокрема для кропу особливо критичним періодом по волозі – є процес сходу, листова петрушка взагалі є дуже чутливою до поливу, та наряду з цим, полив молодих рослин слід провадити досить обережно, оскільки є велика ймовірність вимивання рослин з ґрунту. Обробка нано-добривами «5 Елемент» знижує ризик вимивання за рахунок стимулювання розвитку потужної кореневої системи та більш стрімкого наростання вегетативної маси рослини.

Слід зауважити, що розвиток потужної кореневої системи, паралельно з цим і листової поверхні, а, найголовніше, зміцнення імунної системи рослин, за рахунок синтезу рослиною фітоалексинів під впливом дії активно розвинутих грибів-ендофітів в середині рослини, що стало можливим за-вдяки використанню нано-добривами «5 Елемент», дає можливість активно чинити опір хворобам та патогенним мікроорганізмам, подавляти інфекції рослиною самостійно. Це особливо важливо для такої культури як петрушка, яка не відрізняється високою стійкістю до хвороб, та часто уражується: борошнистою росою, чорною гниллю, септоріозом, іржею, церкоспорозом і ін. Міцна імунна система дозволить зменшити затрати на використання засобів захисту рослини, що позитивно відобразиться на майбутньому доході.

Для отримання вражаючи пишної зелені та отримання максимально великого прибутку, використовуйте нано-добрива «5 Елемент». Це гарант Вашого успіху!

Максимально ефективного результату від використання нано-добрив «5 Елемент» буде досягнено при наступній схемі обробок:

1 обробка – передпосівна обробка насіння.

2 обробка – обробка при висоті рослини 3-5 см.

3 обробка – через 7-10 днів після 2 обробки.